Odběr novinek

Zaregistrujte se k odběru novinek a získáte nejnovější informace do Vašeho e-mailu.Nyní jste na stránce:

Společnost TOMA, a.s. oddělení developerství pro Vás zrealizovala výstavbu nového polyfunkčního domu Sladovny v centru Kroměříže.

Projekt zahrnuje polyfunkční dům s šesti nadzemními podlažími a dvěma podzemními podlažími. V nadzemní části bude 28 bytů s dispozicemi 1+kk, 2+kk a 3+kk, přičemž ke každému náleží balkon. Všechny byty jsou orientovány na jižní stranu do klidné části Mánesovy ulice a vilové čtvrti. Vytápění bude zajištěno vlastní výměníkovou stanicí umístěnou v bytě, která umožňuje:

  • vlastní regulaci teploty v bytě dle potřeb
  • možnost vytápění 12 měsíců v roce bez ohledu na topnou sezónu
  • velkou úsporu energie

V prvním podzemním podlaží, které je z Mánesovy ul. přístupné z úrovně terénu, je realizován prostor pro komerční využití v rozsahu 900m2. V druhém podzemním podlaží se nachází skladovací prostory v rozsahu 500m2. Skladovací prostory lze variabilně rozčlenit na celky dle potřeb a požadavků klienta.

Majitelé bytů a komerčních prostor si mohou vybrat a  zakoupit krytá garážová nebo venkovní parkovací stání, což je  vzhledem k nedostatku parkovacích míst v okolí velkou výhodou.

Polyfunční dům byl kolaudován na podzim roku 2010. Prostory jsou připraveny IHNED K NASTĚHOVÁNÍ!

Dům nabízí zájemcům kvalitní bydlení v těsné blízkosti centra města s využitím výhod blízkého nákupního centra, obchodů a všech sociálních služeb.Realizace: Enzon