Odběr novinek

Zaregistrujte se k odběru novinek a získáte nejnovější informace do Vašeho e-mailu.Nyní jste na stránce:

Konstrukce domuNOVÉ SLADOVNY Kroměříž

Jedná se o osmipodlažní objekt (6 NP a 2 PP) navržený v tradiční technologii. Obvodové, střední nosné a příčkové zdivo je z keramických a betonových tvarovek (Porotherm, Heluz). Stropní konstrukce jsou navrženy železobetonové monolitické. Základové zdivo původního objektu.

Střecha se navrhuje sedlová nad byty a plochá nad částí s komerčními prostorami. Okna jsou navržena plastová s izolačním dvojsklem. Dispoziční uspořádání domu vychází z jednoho centrálního vstupu do bytového domu. Vertikální pohyb osob je zajištěn výtahem.Celý je objekt je průchozí od supermarketu Hypernova pasáží domu směrem k Mánesově ulici.V této pasáži jsou nabízeny 2 menší komerční prostory vhodné k využití např. jako pekařství, trafika, či jiné sužby. Parkování je zajištěno ve dvoře od Mánesovy ulice.

V 1. podzemním podlaží je navrženo 900 m2 komerčních ploch, které jsou vhodné pro obchodní prostory, ale i např. pro ordinaci lékaře, poskytování služeb apod. Tento prostor má samostatné vstupy bez vlivu na provoz obytné části domu. V 2. podzemním podlaží se nachází 500 m2 skladovacích ploch.

V bytové části domu je 28 bytových jednotek s dispozicí 1+kk, 2+kk a 3+kk. Ke všem bytovým jednotkám přísluší komora a nejméně jeden balkon, orientovaný do klidné části.Realizace: Enzon